Moje první jizva - pouze pro silné žaludky!Krásné odpoledne mé milé čtenářky a čtenáři,

dnes bych se vám tu ráda pochlubila se svou novou jizvou! :D Nelekejte se, nemyslím skutečnou jizvu (ta by totiž ani nebyla první), ale moji první vytvořenou jizvu. Resp. jakousi ránu po zaraženym hřebíku.

Hrozně dlouho jsem si chtěla vyzkoušet tohle patlání jizev a bolístek, takže teď, při příležitosti nákupu nových štětců od DaVinci (o kterých dám vědět příště) jsem si koupila i novou sadu na vytváření "umělých efektů na kůži"

Obsahuje:
- Umělou krev
- Tekutý latex
- Dermogum - hmota pro vytváření umělých částí kůže


A jak moje snažení napoprvé dopadlo?Tak nebudeme si nic nalhávat, pár much tam  je, ale hlavní funkci to splnilo - hrozně mě to baví!! :D Nad touhle jizvičkou jsem ztrávila cca 45 minut, dokud už ta hmota nebyla celá červená a nedalo se s tím už víc dělat :D
Jak se to jeví vám?

A co si vlastně o aranžovaných jizvách myslíte vy? Přijde vám to jako umění, nebo spíš jako nechuťárna? :D

Do příště se mějte krásně a moc se těším na vaše supr komentáře! <3

Radka


PS: k mému nepřispívání - rozhodla jsem se přidávat články v intervalu "jak se mi zachce" :D Hlavně z toho důvodu, že mi vadila ta "povinnost", ke které jsem se upsala a víte jak to chodí, když člověk něco "musí"... Neměla jsem nápady ani chuť, když jsem si říkala, že už bych fakt měla atd. Prostě od chvíle, co jsem si řekla, že budu psát jen když budu mít opravdu o čem (a ne z povinnosti aspoň 1 - 3x týdně), tak mě napadly další články a videa a už se zase těším až je utvořím! :) Doufám, že vás kvůli tomu neztratím a omlouvám se taky, že nebudu plnit své sliby a novoroční předsevzetí, ale možná právě tohle rozhodnutí mě bude inspirovat pro častější příspěvky! :) Ale nezapomínejte ani na moji FB STRÁNKU , kam dávám mmj. odkazy na nové články, a hlavně jsem tam začala přidávat fotky z mého nového portfolia ^^ 

9 komentářů:

 1. Kristepane! Vypadá to fakt věrohodně, na děsivé focení jako stvořené. :)
  Můžu se zeptat, na kolik tě ta sada vyšla?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Ilko :) ona to není tak úplně sada, produkty jsem koupila jednotlivě na této stránce http://profiliceni.cz/eshop8.php?31 Cena za všechny 3 ks (s tím že ten dermogun je ten "malý"): 547,- Kč :)

   Vymazat
 2. Wow....vypadá to skvěle! Já jsem tké něco podobného s latexem zkoušela, ale takto věrohodně top nevypadalo :/ :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! :)
   To se ti třeba jen zdá, mě se to moje taky zdá hrozně viditelný, ale to je asi tím, že víš ten postup jakým jsi to dělala a jednotlivé kroky v tom vidíš ;)

   Vymazat
 3. paráda, jsi šikulka :-) já jsem chtěla zkusit tohle https://www.youtube.com/watch?v=qFyot9NL_h0
  Markéta M

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Tyjo to je bomba :) A nevíš kde se dá sehnat ta supr vodička? :D

   Vymazat
 4. Ta jizva je jako "živá" :D, takže nechutná, ale moc povedená!

  OdpovědětVymazat
 5. Mě vždycky zajímalo, jak to filmoví maskéři dělají, a ony jsou na to už i spešl sady do běžného prodeje :D Vypadá to dost reálně, dobrá práce!

  OdpovědětVymazat