Smoky eyes s L'Oréal

Nedávno jsem vám psala o návštěvě v L'Oréal
Zážitek to byl vskutku krásný, ale kromě skvělých produktů jsme si s sebou odvezly i dva úkoly :-) Napsat článek a natočit tutoriál k našemu vybranému looku.
Jak nadpis napovídá, vytáhla jsem si kouřové líčení a nyní bych Vám k němu chtěla představit produkty, které jsem na to dostala, ale i s mým vlastním hodnocením :-)

Začínám krémem Youth Code, Luminize


K tomuhle krému nemám co bych dodala, je fakt super :) nejen jako podklad, ale i jako normální krém. Bohužel jsem na něm nenašla jestli má SPF faktor, takže nevím, je-li vhodný na nošení na den a bez make-upu. Jinak rozhodně můžu doporučit :)Pokračuji make-upem TRUE MATCH
Upřímně, nejdříve jsem se lekla, že se mi špatně roztíral, ale na druhou stranu, stačí si s tím dát opravdu trochu práce a na pleti vypadá pěkně :) Když si dáte podklad, tak není žádný problém ;) a super kryje. Myslím že pro takové líčení je ideální. Já si na něj teď tak zvykla, že se z něj stal můj každodenní makeup. Když chci slabší líčení, dám si ho s krémem, na večer nanáším dvě vrstvy jako ve videu :))


Další je pudr ve stejném názvu TRUE MATCH

Osobně mi nepřijde že by v pudrech byl nějaký velký rozdíl. Dělím je na lehké a "maskoidní". Ty maskoidní nemám ráda :D Tenhle naštěstí patří k těm lehkým :) (nedělá vrstvy )


Další pán na holení je hnědá tužka (odstín 102), kterou ve videu používám na obočí COLOR RICHE
Přiznám se, pro mě to byl trochu oříšek, namalovat si obočí tak měkkou tužkou. Jsem zastánce tuhých tužek na obočí. U téhle není tak těžké se "učmárknout" a vypadte jak Marfuša :D. Na druhou stranu, když jsem se to naučila, bylo to o dost rychlejší a dalo se to rozmáznou štětcem (už není potřeba stín). Přesto si stojím za tužkami určenými přímo pro obočí :-)Černá tužka COLOR RICHE (101)Je to právě ta samá tužka jako je výše uvedená hnědá, s tím rozdílem, že tato tužka mi měla posloužit k malování očí. A posloužila víc než dobře :) Dlouho vydrží a dokonce i ve vnitřní lince!! (to se jen tak nevidí ;) ) Obě bych raději používala pouze na oči :)


Pokračujeme stíny COLOR RICHE Les Ombres, odstín E3


Tak tuhle paletku ve svých každodenních malovátkách rozhodně užijete :)

Já si ji zamilovala celou, ale hlavně ten světlý odstín, kterým jsem nahradila bílý stín, který jsem používala dosud :D. A to hlavně z důvodu, že hází zlatavý podtón (má takové zlaté třpytky), narozdíl od bílé, která občas může házet modravý odstín :))
V paletce se kombinují lesklý, matný i třpytivý stín, takže to je další bonus. Navíc tam máte i aplikátor, který je na jednom konci zkosený, takže se s ním dá domalovat obočí. Příčemž (vracím se k odstínům) - snad každý si v nich dokáže najít/namíchat svou barvu.
Pigmentace je taky suprová, takže jednoduše dokonalost v hnědých tónech :-))
Už se dostávám k řasence Volume Milion Lashes, excess (černá)
U této řasenky si doteď nejsem jistá, jestli se mi líbí, nebo ne :-D Objem rozhodně udělá a jakej! Ale zároveň i docela slepí řasy - při jedné vrstvě, když si nedáte dost záležet a pří dvou pokaždé. Pro večerní líčení je dobrá, protože řasy jsou pak fakt výrazný, ale na den,.. No pro mě jedině s rozčesávátkem :-)
Korektor LUMI Magique


Korektorek se mi moc moc líbil :-) tekutina vytíká ze štětečku skoro hned (až na první použití, to musíte chvilku kroutit) a je takový lehký a hlavně zasychá! Takže je super i na použití místo báze pod oční stíny :-) Štěteček je jenom plus.

Pod oči ho taky využijete, jelikož je ve světlé barvě a tak vám to oční okolí tak pěkně "rozsvítí" ;). Zároveň ho tam můžete nanášet i místo makeupu, protože je lehčí takže vám to okolí nebude tak zatěžkávat (a pak se vám nebudou dělat tolik vrásky atd ;)) )

Jediné minus by u mě byla malá lahvička, která se ale zase hodí třeba do kabelky.. Takže na to si musíte udělat obrázek dle svých potřeb :)
Předposlední "čarověcí" je tvářenka Le blush (odstín 240) Fotka nic moc, ale tvářenku jsem si zamilovala. Ono, ten odstín, když se na něj podíváte, tak vypadá hrozně tmavě, ale on je a není! :D Tak třeba ve videu ho používám na ztmavování prohlubní ve tvářích (na což se zdá ideální a taky je), ale tuhle nedávno jsem si ho zkusila dát jako normální tvářenku, a tak pěkný odstín jsem snad ještě neviděla! Opravdu to na obličeji vypadá moc pěkně. Výdrž a roztírání jsou taky za 1 ;) 
Poslední kousek do sbírky je rtěnka odstín 254


Než jsem si tuhle rtěnku prvně zkoušela, měla jsem úplně vysušené rty plné šupinek. Trochu jsem se bála jak to bude vypadat, ale výsledek mě fakt překvapil ;) Tahle rtěnka je hodně hydratační, takže bez jakéhokoliv podkladu vám udělá pěkně šťavnaté rty! Odstín je príma rýma jak na den, tak na noc právě k tomu kouřovému (apod) líčení, a navíc díky tomu že je tak decentní nepotřebujete ani tužku na rty ;)
Bonus - Lak na nehty, odstín 205
Tento "bonus" dostává 5 hvězdiček z 5ti, protože zasychá rychlostí blesku, odstín teď letí, jak vlaštovky do teplých krajin a vydrží mi neoprýskaný klidně i 3 dny! :D V současné chvíli ho mám na sobě tak týden a jediné sloupávání zaznamenávám na okrajích nehtů (a už jsem s ním i  myla nádobí ;) :D )
Závěr:
 Celkový dojem je pro mě rozhodně kladný! :))
 Jediné s čím se mi nehrálo dobře je tužka na oči, kterou jsem si měla malovat obočí a trochu řasenka, která mi nevyhovuje pouze na den :)
Z ostatního bych asi vypíchla (:D) krém, paletku stínů a korektor
Další (seřazeno podle mé oblíbenosti:D ): makeup, lak na nehty, tvářenka, tužky na oči (ale jen pro použití na oči), rtěnka, pudr :)

Žádné komentáře:

Okomentovat