Best Beauty Blogger 2012 - vyhlášení

Tak je to tu! tamtadadadadadadáááá! :D Vyhlášení soutěže BBB2012, kterou uspořádal L'Oréal v rámci projektu Art of make-up!  Asi chápete, že už jsem byla napjatá jak struna :D

Ale přišlo to... ;) (jednou muselo :D)

Sedím si takhle na FB a najednou zpráva od kamarádky Elišky (která mi o soutěži řekla a evidentně ji i napjatě sledovala :D )
"Gratuluji, bronzová lady! :-* "
 ... hmmm nejdřív mi to nedošlo, ale nakonec vzalo vedení za své a docvaklo mi - Radko, koukni se na stránku L'Oréalu na FB..... Umm yes! bylo to tam! :D

A jak tedy celá soutěž dopadla? :)

GOLD


Katarínu jsem bohužel neměla to štěstí osobně poznat v Praze, jelikož se nemohla dostavit, ale její blog je nádherný, umí se dokonale nalíčit a těch fanoušků! :))) Právoplatné 1. místo! Blog naleznete tady http://www.ilbaw.blogspot.cz/


SILVER

Anet jsem měla možnost poznat osobně - a (naštěstí) nejen na školení v Praze! :D Už v minulém příspěvku jsem se zmínila, že jsme si vyrazily na skleničku v Brně. Pokecaly jsme si snad o všem (samozřejmě muži v hlavní roli :D ) a vůbec to byl celkově moc příjemný večer :) Takže jsem velice velice ráda, že druhé místo zaujala právě ona! :) Blog má už 2 roky a díky tomu se tam dá najít mooooc moc moc moc dobrých příspěvků :) Naleznete ho tady: http://sannette.blog.cz/
BRONZE 

Jak jsem už prozradila - jsem bronzová "lady". Mám z toho velikou radost! Ale to je všem asi jasný... :D (zvlášť když jsou pro všechny stejné ceny ^o^ ) Tak teď už jen  můžu doufat, že výhra dorazí co nejdříve, abychom mohli zkoušet a zkoušet a recenzovat a recenzovat! :)))
Můj blog naleznete na adrese na které právě jste :D Ale budu vám převelice vděčná, když se s ní podělíte i se svými přáteli na FB, nebo na dalších soc. sítích :))
Díky ;)
R.

4 komentáře:

 1. Já ti Radu gratuluji ke krásnému třetímu místečku. Hip hip hurá!

  OdpovědětVymazat
 2. No očividne som komentovala k inému príspevku, je na mňa ešte málo hodín :D Takže ešte raz gratulujem a ďakujem za pochvalu :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, jmenuji se Klára.
  Momentálně studuju na Univerzitě v Hradci Králové obor Sociální pedagogika.
  V rámci diplomové práce se soustředím na trávení volného času dívek a žen, které píšou internetový blog nebo natáčejí videa na youtube.

  Moc tě prosím o vyplnění dotazníku, který tě doufám bude i bavit.
  Pokud je to možné, prosím i o rozšíření dotazníku mezi další blogerky a youtuberky, celkem bych potřebovala získat alespoň 100 vyplněných dotazníků.

  Pro vyplňování klikni na odkaz.
  http://youtube-a-internetovy-blog.vyplnto.cz/

  Moc děkuji a přeji hezké svátky
  Klára

  OdpovědětVymazat