Trocha statistiky

Zdravím vás milé slečny a dámy! :)
Dneska si tak sleduji statistiky na bloggeru a najednou koukám, že za chvilku bude mít můj blog 5000 shlédnutí!!! :))

Měla jsem z toho velikou radost! :)) Tak jsem se rozhodla, že až toto číslo padne (zbývá necelá stovka), tak uspořádám na počest, ale hlavně jako poděkování mým drahým čtenářkám, svou první GIVEAWAY :)


Taaakže sledujte můj blog každým dnem, určitě to tu brzy bude :) (doufejme, že co nejdřív :) )A aby tenhle příspěvek nebyl tak smutný a nebarevný, přidávám fotku jednoho svého třpytivého make-upu, který jsem měla na oslavu kamarádčiných narozenin :)) (škoda jen, že jsou fotky focené až večer :( ve skutečnosti bylo líčení mnohem třpytivější :)) ) 


Pěkný večer =)

Vaše R.

8 komentářů:

 1. Super look!!! A gratulace k úspěchu <3

  OdpovědětVymazat
 2. Gratuluji k mnohatisícovému shlédnutí.

  OdpovědětVymazat
 3. I já se přidávám ke gratulantům. Jsem na tvém blogu teprve asi potřetí, ale už jsem si zvykla, že tu je spousta cenných rad a tipů, takže statistická čísla budou stále vyšší! ;-)
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 4. krasne tiene :)
  pozyvam ta na moj blog: http://yvettamikulova.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 5. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Přidejte se k úspěšným Spojte se s více než 4,000,000 investorů a obchodníků ze 170 zemí

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  OdpovědětVymazat