Něco málo z mé pečující kosmetiky - recenze


Ahoj!
V předchozím článku jsem začla uvádět produkty, za které bych dala ruku do ohně. Dneska se mrkneme na 3 z nich, které jsem pořídila na Lekarna.cz . Běžně se dají tyhle produkty koupit jen v klasické lékárně.

Tak jdeme na to....! :-)1. Avene - micerální voda

Když jsem na lekarna.cz viděla tohle zvýhodněné balení, hned jsem ho brala! Micerálku od Avene jsem nekupovala poprvé a popravdě vždy jsem ji sehnala v podobně výhodné akci. Tahle micerálka opravdu rychle a hlavně šetrně odlíčí/odmastí pleť. Ještě se mi nestalo, že by mně nebo nějaké zákaznici nesedla. Proto za ni dávám ruku do ohně. Každá lahev má 400 ml, což je 2x víc než klasická micerálka z drogérie a celkově mě tohle dvojbalení vyšlo 578,- Kč, tj 289,- za jednu! Když to porovnám např. s micerálkou od L'Oréal (jediná, která z drogerie obstojně odlíčí) -  ta stojí v drogérii 120,- Kč za 200 ml (240,- za 400ml) a není zrovna nejšetrnější k citlivé pleti.2. Excipial - U hydrolotio 200ml

Můj nejoblíbenější produkt z celé mé výbavy. Jeden mám v "kufru" a jeden i pro sebe. Excipial je hodně lehké hydratační tělové a pleťové mléko, vhodné pro každou pleť. Je naprosto hypoalergení a dokonce se jeho mastná verze (lipolotio) používá na exém. Já se s ním krémuju od hlavy až k patě, používám ho jako základ pod pleťový krém, na noc občas i jako jediný krém. Při líčení ho vždy používám jako podklad pod make-up... Udělá krásně hladkou pleť a navíc strašně hezky voní. Jednoduše nejlepší mlíčko, jaký na světě asi existuje!!! :D Takže za něj taky dávám ruku do ohně :-)
Cenově mě přišel na 96,- Kč (v běžné lékárně ho kupuji od 105 do 150,-Kč, takže taky super). Setkala jsem se už se 2 různými obaly, tak se nemusíte lekat, když koupíte méně výrazný. 

3. Oční krém Eucerin Aquaporin 15ml
Dlouho jsem sháněla nějaký lepší oční krém, který by byl vhodný i pro mladou pleť (zdá se mi to nebo se vyrábí oční krémy jen pro kategorii 30+?!) a zároveň to nebyl nějaký laciný šunt za 80,- Kč nebo naopak vysoká kategorie za tisícovku. Navíc na svoje citlivé oči nemůžu naplácat kde co, což taky komplikuje výběr....

Ale tento oční krém od Eucerinu konečně splňuje všechny moje požadavky! Za prvé je vhodný i pro mladou pleť. Primárně je určený k redukci tmavých kruhů pod očima. Za druhé je neuvěřitelně příjemný a hydratuje oční okolí celou noc i celý den. Vždycky když se ráno probudím, cítím, že tam pořád trochu je a nemám kolem očí takový ten nepříjemný lepivý pocit. Za třetí má krémovou konzistenci - nemám ráda gelové výrobky. Je opravdu lehoučký, takže oční okolí zbytečně nezatěžuje. A za čtvrté neslzím po něm, a to je super! 
Cenově vychází kolem 400-500,- Kč, což je podle mě za oční krém tak akorát (do očních krémů investuji více než do klasických). Tááákže s rukou na srdci ho vřele doporučuji! :-)

A to by pro dnešek stačilo :-) Jak jste na tom vy? Máte s těmito produkty vlastní zkušenosti?

Žádné komentáře:

Okomentovat